W obecnych czasach samochód stał się niezbędnym elementem życia, który znacząco poprawia jego jakość. Posiadanie prawa jazdy ułatwia szybkie przemieszczanie się i daje wiele nowych możliwości. Wpisanie do CV posiadania prawa jazdy jest szczególnie doceniane przez pracodawców. 

Szkoła jazdy Podlasie zapewnia bezstresowy przebieg kursu prawa jazdy, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim uczymy praktyki i pomagamy stać się kierowcą, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta, będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.  

Nasz system szkolenia opiera się na doświadczeniu, wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego i umiejętności wdrażania teorii w praktykę. Naszym szczególnym atutem jest nasza kadra. Spokój oraz wyrozumiałość naszych instruktorów sprawiają, że jazdy są  bezstresowe i przyjemne. Jesteśmy szkołą nauki jazdy dla osób wymagających i ceniących sobie jakość. Gwarantujemy miła atmosferę, dogodne godziny jazdy oraz materiały szkoleniowe, pozwalajace zdać egzamin na prawo jazdy. Szkolenie nauki jazdy odbywa się u nas na najwyższym poziomie dzięki czemu wyszkoliliśmy wielu dobry kierowców. Po ukończeniu kursu kursant może być pewien, że posiadł kompletną wiedzę oraz umiejętności z zakresu:

-        przepisów ruchu drogowego,

-        bezpiecznej jazdy

-        zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,

-        poprawnej techniki kierowania pojazdem,

-        podstawowych zagadnień z zakresu obsługi samochodu

 Chcesz zdać prawo jazdy za pierwszym razem? Zgłoś się do Ośrodka Szkolenia Kierowców Podlasie. Wykwalifikowani instruktorzy sprawia, że zdobycie upragnionego prawa jazdy stanie się łatwe i przyjemne. Dołącz do grona kierowców z OSK Podlasie!

 

 Zdałeś już egzaminy? Sprawdź status swojego prawa jazdy

 

Status Twojego prawa jazdy

Symulator Jazdy