O FIRMIE

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

            Założycielem i właścicielem firmy jest Jerzy Frejman. Szkolenie kierowców zawodowo rozpoczął w roku 1980 w LOK-u, posiadając uprawnienia instruktora na wszystkie kategorie prawa jazdy. Wykorzystując zdobyte tam doświadczenie i korzystając z własnych obserwacji, założył firmę. Tak powstał jako 1988 roku  pierwszy prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców"Podlasie".  
            Od tego czasu przeszkoliliśmy kilka pokoleń mieszkańców naszego miasta i okolic.

            Zapytajcie znajomych! Na pewno większość z nich szkoliło się u nas!!

            Jako jedyny na terenie naszego miasta, zgodnie z ustawą Prawa o Ruchu Drogowym oraz rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dn.18.05.1998r., ośrodek nasz został pozytywnie zweryfikowany, uzyskując ocenę bardzo dobrą.

            Naszym głównym atutem  są ludzie. Szczycimy się tym, że pracują u nas najlepsi instruktorzy  – osoby starannie wybrane. Charakteryzują się kulturą osobistą oraz indywidualnym podejściem do każdej szkolonej osoby, dlatego  jazda nie będzie miała dla  Was tajemnic i stanie się wręcz przyjemnością.  Poza tym ich wieloletnie doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie gwarantują powodzenie na egzaminie.

            Dysponujemy wyposażoną w stanowiska komputerowe, system audiowizualny oraz szereg nowoczesnych pomocy dydaktycznych  klimatyzowaną  salą wykładową, w której będziecie  mogli, w miłej atmosferze oraz komfortowych warunkach, przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy -  sala wraz z biurem mieści się w centrum miasta.
            
              Prawidłowe odbywanie zajęć szkoleniowych oraz nietracenie  cennego czasu na dojazdy  gwarantuje położony blisko ośrodka,  przestronny i oświetlony plac manewrowy o standartach placu egzaminacyjnego - do dyspozycji naszych klientów.

            Dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia, wysokiemu współczynnikowi zdawalności  oraz  stawianiu klienta zawsze na pierwszym miejscu zapewniliśmy sobie, w ciągu  ponad 20-stu lat istnienia  ośrodka, stabilną i mocną pozycję w naszym mieście i powiecie.

Dlatego też, pragnąc sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom,  nieustannie poszerzamy ofertę  o dodatkowe szkolenia i kursy. Szczegóły na następnych stronach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Symulator Jazdy